YuGiOh Stars - Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share
 

 Предложение. ;pp

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ThE DoctoR

Предложение. ;pp VT8e7ao
ThE DoctoR

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 216

Предложение. ;pp Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение. ;pp   Предложение. ;pp EmptyСъб Юни 22, 2013 9:43 am

Предлагам да върнем класическата академия. Всеки Потребител бива тестван и тестер-а решава къде ще отиде. Било то Слайвър, Ра или Обелиск. Може да се иска ре-тест след 2 седмици (примерно) Така сме идентични на другите академий и става досадно. Различното е по-хубаво. Всеки би избрал да остане при най-новото за него ;) Да не говорим, че един човек който играе само със слаби играчи да бъде в Обелиск, защото е събрал арена точки от нуубове... Не е балансирано достатъчно и предлагам да направим така. Както и да е, гласувайте ЗА или НЕ.
Върнете се в началото Go down
Puple

Предложение. ;pp 5RUiK83
Puple

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 226

Предложение. ;pp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение. ;pp   Предложение. ;pp EmptyСъб Юни 22, 2013 11:24 am

Както съм казвал и преди... 
В момента е почти същото. Тестовете се купуват и за тях се иска известен опит (APто), за да се отсеят слабаците. Всъщност решаващ е самият тест. По този начин дори и силните играчи ще трябва да се докажат. Така всеки желаещ да влезе в по-висок дорм ще се потруди. Целта е да се играят повече дуели =] 
:*
Така че, аз съм ПРОТИВ.


Нека чуем и другите все пак...
Върнете се в началото Go down
 

Предложение. ;pp

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Предложение..
» Предложение за AP..
» Предложение. ;) School.
» Моето предложение!
» Предложение за турнир

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YuGiOh Stars - Bulgaria :: Индекс :: Предложения-